Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció. Na de akkor...

Első menstruáció. Na de akkor most pomtosan mi is van?

Figyelt kérdés

Tegnaphoz négy hétre jött meg először elég erősen a barna folyás... Másnapra már a rendes menstruáció. Ma kellett volna megjönnie elvileg, de még ugye nem áll be... Van esély arra, hogy a közel jövőben (3-4-5 nap) meg fog jönni??:/ Vagy össze-vissza lesz az egész???

Válaszokat előre is köszi!! (Negatív hozzászólásokat NEM kérnék!!) 12/Lány


2016. febr. 18. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy anno nálam hogy volt. Először megjött olyan barna nagyon enyhe folyás. Aztán hónapokig semmi! Majd aztán megjött rendesen, és azóta is rendszeres. Általában 26/27 naponta, de volt egyszer kétszer, hogy pár napott késett. Nem kell megijedni, ha az elején még kicsit rendszertelen, de helyre fog jönni meglátod :) Anyukáddal ezt okvetlen beszéld meg, ő is tud tanácsokat adni, sőt :)
2016. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megjósolni. Betét mindig legyen a táskádban.


Nekem 28-30 naponta szokott megjönni, az elejétől kezdve így volt, nem kellett várnom, hogy beálljon. Másnak meg évekbe telik mire rendeződik.

2016. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 12 évesen jött meg. Pár hónapig megjött aztán 6 hónapot kimaradt, azután már majdnem rendszeres lett, itt ott kimaradt 1 honap de 1-2 év után rendbejött.
2016. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ido utan minden rendben lesz.....

Nekem eloszor 12 es fel evesen jott meg. Aztan kimaradt fel ev. Utana mar nagyjabol rendszeres volt de nema kimaradt/csuszott egy-ketto.....

Most 14,5 L

2016. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tyűha, nagyon köszönöm a válaszokat!!:)
2016. febr. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!