Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg?

Miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés

13 vagyok, és az összes osztálytársamnak megjött már. Csak nekem nem. anyunak 11 éves korában megjött. Nem mintha siettetni akarnám, csak kiváncsi vagyok.


lehet mondjuk azért mert nem iszom olyan sokat?


2016. febr. 11. 21:22
 1/5 anonim válasza:
Valószínűleg nem vagy olyan érett testileg,mint a korodbeliek. Viszont semmivel nem vagy elkésve, ez nem úgy működik,hogy 13 évesen puff mindenkinek meg kell jönnie. Várd nyugodtan, ne görcsölj rá.. pár év múlva valszeg azt mondod majd,hogy bár meg se jött volna soha.. :D Valahol olvastam régebben, hogy tornával, jógával lehet rajta "siettetni", de szerintem ennek nincs értelme, egyszer úgyis megjön. :)
2016. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A melled is kissebb mint az osztálytársaidnak?
2016. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 15 éves koromban jött meg először, szóval nem vagy elkésve.
2016. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló.

szerintem nekem vannak normál melleim, van olyan osztálytársam akinek akkora melle van mint a nagyanyámnak. Sőt olyan osztálytársam is van akinek olyan kicsi hogy nem is kell melltartót hordania.

2016. febr. 12. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemileg még nem vagy érett,de testileg ettől még ugyan olyan fejlett lehetsz mint a többiek.


Nekem 11 évesen jött (magas,159 cm,nagyon vékony voltam)meg és volt olyan osztálytársam aki szintén magas,de nem gizda volt,még sem jött meg neki,míg a 150 cm vékonyka,másik lánynak,aki alíg mellesedetz igen.



Csak nemileg vagy érettlen,testileg nem.

2016. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!