Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tom felnyomni a tampit?

Miért nem tom felnyomni a tampit?

Figyelt kérdés
most próbálkozom először.15 vagyok. eddig betétet használtam,de utálom! ma úgy jöttem haza a suliból hogy egy nagy folt volt a seggemen. ki tudja hányan látták.. utálom az érzést mikor folyik belőlem áááá.. és tesiről nem is beszélve. lényegtelen. ma kipróbáltam. azaz ki akartam.. a tampon a szűzhártyám(?)ig ment,aztán hiába toltam,semmi. néha úgy tűnt beljebb megy de mikor elengedtem "visszament" TISZTA IDEG VAGYOK... ellazítottam magam blablabla.. mi lehet a baj? akárhogy próbálkoztam nem ment.segítsetek kérlek kérlek kérlek! áhh :S
2008. szept. 18. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Próbálj kisebbet és húzd föl a lábad.
2008. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megvolt. :/
2008. szept. 18. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
én úgy szoktam a hogy a wc kávájára rakom a lábam és lassan csúsztatom egyre beljebb, meg kell találni a megfelelő vonalat, nekem se sikerült elsőre s van hogy néha most se találom el akkor próbálkozok addig míg nem sikerül teljesen ellazítva magam.hozzáteszem kb 10 éve ezt használom és 25 vagyok
2008. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Először is nyugi. Ne határozd el, hogy most akkor is sikerülnie kell, akkor úgy sem fog.

Először is akkor könnyebb, ha erős a mensid. Én már egy ideje használom, de mégis gyenge vérzéskor nagyon nehezen tudom felrakni. Másodszor nem akarok reklámozni, de szerintem az o.b pro comfort a messze legjobb. De pro comfort legyen tényleg, ne sima o.b. Aztán mindenképp minit használj. És tényleg meg kell találni azt a vonalat, ahol az ember be tudja dugni.

A következő részt prűdek ne olvassák, és ezért légyszi ne pontozzatok le. Egyeseknek talán undorító, de szerintem hasznos. Először talán próbáld meg az ujjadat bedugni. (Én nekem is így sikerült "kitapasztalni", mert nekem sem sikerült sokáig a tampont feltuszakolni az istennek se.)

Remélem tudtam segíteni.

2008. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ó köszi! :) remélem egyszer majd sikerül :)
2008. szept. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!