Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Táncórán tampont használjak?

Táncórán tampont használjak?

Figyelt kérdés

Holnap lesz rock and roll táncórám amin rengeteget kell ugrálni.Most van csak meg 4szer van meg a mensim és a táncóra is holnap lesz a második óra.És a holnapi nap lesz valszeg a legerősebb a vérzés de már ma is "ömlik".

Gondolkodtam a tamponon kicsit félek tőle de szeretném már ki is próbálni..vagy ne menjek edzésre?:O

Vagy csak ne ugráljak annyira?

Szerintetek mi legyen?


2008. szept. 18. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
igen, mivel akkor sokat ugrálsz :) és hogy nehogy mellé ,,folyjon" XD
2008. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vagyis arra igen h tampont használj :P
2008. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is tampon, de már ma próbáld ki,hogy milyen érzés, holnapra akkor már bele fogsz jönni a használatába. Ha nagyon erősen jön meg elvileg extra kéne,de annak nagyobb a mérete,szerintem vegyél mini-t és normált. első használatkor mini-t próbáld ki,de az hamar át fog vérezni, úgyhogy 1-2 ó múlva mindenképpen cseréld (lehet,hogy hamarabb is kell!). Holnap már normált használj és táncóra előtt cseréld ki újra mindenképpen. Tiszta kézre figyelj oda, egyébként szerintem százszor higiénikusabb,mint a betét.
2008. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tampont használj! Tudom milyen kellemetlen ilyenkor a havi, anno én is akörül hagytam abba a balettot, mert zavart és valahogy senkivel sem tudtam megbeszélni, hogy akkor tampont használjak vagy ilyesmi. Elöször minit vegyél és azt használd, nemcsak a táncórán és hozzászoksz. Ha könnyen feltudod helyezni akkor nem lesz gond a normállal is, mivel az nedvszívóbb a mininél sokkal. Nagyobbat egyelőre szerintem még ne használj.

Mindenesetre nemárt ha beteszel egy tisztasági betétet vagy egy vékonyabb intimbetétet, hogy véletlen se ázzál át, és Te se aggódj miatta :)

2008. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!