Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Nagyon görcsöl a...

Mit tegyek? Nagyon görcsöl a hasam amikor menstruálok.

Figyelt kérdés

Már elég régóta van ez igy, és nem értem, pedig nem vagyok felfázva se semmi, csak egyszerüen nagyon görcsöl.

Nem szokot azelött nagyon, de most igy az idö elteltéve van amikor sírok és a fájdalom csillapító sem segít :(

Nőgyógyászhoz meg félek elmenni, meg még nem is voltam..

17 vagyok, lassan 18 és ez ahogy idősödöm annál rosszabb :(:(

segitsetek ha tudtok :)

És léci ne küldjetek "lebaszos" megjegyzéseket


előre is köszi!


2010. márc. 28. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én észrevettem, hgoy nekem az is fokozza már a menstruáció előtt egy héttel a fájdalmakat, hogy székrekedésem lesz (a szervezet úgy készül a menzeszre, hogy elkezd vizet tartalékolni, ennek ez az oka). ilyenkor jobb olyan kajákat enni, amik nem fognak.
2010. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó gyógyszerek már, ilyen a Meristin pl. ami nekem nagyon bevált. De lehet hogy mégiscsak el kellene menned nőgyógyászhoz, ő segítene találni neked egy megfelelőt. Amúgy ha fogamzásgátlót fogsz (ha fogsz) szedni akkor lényegesen kisebb lesz a fájdalmad vagy megszűnik.
2010. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, nem kell vele orvoshoz menned, ne ijedj meg.

vannak időszakok mikor jobban fáj és van olyan, hogy meg sem kottyan. Majd elmúlik, fel a fejjel! :)

2010. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

szia!

nekem mindig nagyon fájt a hasam mikor megjött,és mielött megjött volna,annyira h a fájdalomtól el is ájultam.Fogamzásgátlót irt fel a nögyógyász,és azota mondhatom azt h egy éve max 2x fáj a hasam.ja és azota pattanásom sincs:)

de ha gyors megoldás kell:

- melegits fel egy ruhászsákban sót,sütöben.és mikor már nagyon meleg tedd a hasadra és igy feküdj.nekem elmulasztotta mindig

2010. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van erre gyógyszer, meg úgy hallottam a banán is használ valamennyit.
2010. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sok nő görcsöl, nem te vagy az egyetlen:) De szerintem jobb lenne, ha rászánnád magad, és elmennél nőgyógyászhoz. Tudom, hogy nem túl kellemes, de azért túl lehet élni:) Ha szégyellős vagy, keress nő nemű nőgyógyászt:) 2 perc az egész, és utána rájössz, hogy nem is olyan vészes. Élsz már nemi életet?


Esetleg próbáld meg a mentateát, az állítólag görcsoldó hatású, meg úgy tudom a cickafark tea is. Ártani biztos nem ártasz vele, max nem használ:)

2010. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen:)


És köszi a válaszokat (:

2010. márc. 28. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha arra a kérdésre volt a válasz igen, hogy élsz-e már nemi életet, akkor tényleg jobb lenne, ha felkeresnél egy nőgyógyászt (rákszűrés miatt)
2010. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Juuj bocsi elírtam magam :S

Nem ugy értettem, hanem hogy a teát már próbáltam. elnézést

Ám nem még nem élek nemi életet

2010. márc. 28. 22:32
 10/11 sassszem ***** válasza:
Igyál cickafark teát. Tudom, hogy szörnyű az íze De cukorral semmiképpen ne ízesítsd maximum mézzel citrommal. Enyhíti a görcsöket.
2018. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!