Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naponta Többször Is Nyálkás...

Naponta Többször Is Nyálkás Fehér Váladék Folyik Odalentről. Mi ez?

Figyelt kérdés

Még Nem Menstruálok. Mi Ennek A Magyarázata?


L/11


2010. márc. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez lányoknál természetes, szimpla folyás, ennyi idősen jelezheti azt is, hogy hamar megjön majd neked is, mert nekem is volt ilyen előtte. Viszont ha ez a váladék bűzös vagy társul mellé valamilyen kellemetlen érzés, akkor lehet fertőzés is, de szerintem az első lesz, mert ennyi idősen még nem hallottam arról, hogy bárki is valamilyen fertőzést elkapott volna, bár biztosan előfordulhat ilyen is.
2010. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Általában Meleget Érzek Odalent. Onnan Tudom, Hogy Megint Folyik. Ez Ellen Nem Lehet Tenni Valamit?
2010. márc. 28. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Használj tisztasági betétet és ne írj már minden szót angy betűvel...
2010. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Minden nőnek van ilyenje. Nekem is, másoknak is. Ez a fehérfolyás. Van, akinek több, van, akinek kevesebb. Változó.

Ha nem viszket, nincs miatta csípő érzés és nincs kellemetlen szaga, nem büdös, akkor teljesen normális.

Hordj tisztasági betétet [vékony betét], úgy kényelmesebb, akkor már alig veszed észre a dolgot.

[És ne írj minden szót nagy kezdőbetűvel... kérlek. Ha lehet. Úgy is értjük, ha rendesen írsz. :)]

2010. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hamarosan menstruálni fogsz, ha már a puncid is szőrösödik.
2010. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hüvelyváladék, amely azt jelzi hogy pár hónapon belül meg fog jönni az első menstruáció. Nyugi ez szinte minden nővel megtörténik! :)
2010. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell minden szót nagybetűvel kezdeni!
2010. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!