Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves lány vagyok, amióta...

20 éves lány vagyok, amióta az eszemet tudom, mindig aránylag erősebb, fehér folyásom volt, néha viszket is odalent, pedig naponta fürdök és főleg pamut alsókat hordok. Lehet hogy gombás fertőzés?

Figyelt kérdés

Kellemetlen érzés, úgy érzem, mintha 'bepállana', az állandó nedvességtől megpuhul a bőröm és viszket. Néha mikor már muszáj megvakarnom nagyon tud fájni és vörös lesz, megduzzad, kisebb sötétvörös pöttyökkel.

Ma olvastam egy cikket a candidáról és a tünetek némelyike ijesztően illett rám. Szerintetek ez az?


2009. febr. 2. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta az eszedet tudod ilyen a hüvelyed és még mindig találgatsz orvos helyett? és ha meddővé tesz a gomba? Vagy ha egyéb más fertőzésed van?

Komolyan itt látatlanban állítsunk fel diagnózist? Ha hasonlít is valaki máséra a tüneted, akkor is orvoshoz kellene menned.

2009. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem ez a fokozott folyás csak egy tulajdonság, nem a betegség jele...
2009. febr. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!