Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a kezemet leborotválom...

Ha a kezemet leborotválom akkor csak vastagabb lesz. A gyanta az jobb?

Figyelt kérdés
És ha jobb akkor 2-3naponta kell használni?
2010. márc. 28. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért kéz nélkül elég nehéz lesz élni, inkább csak a szőrt borotváld le, a kezedet hagyd meg:)))

Amúgy én borotválom a karomról, bár nem erős, de engem zavar és nem lett erősebb. Kb. 2 hetente szoktam leszedni, de egy hónap után sem feltűnő.

2010. márc. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ja értem

csak azért mert mikor én leborotváltam akkor eléggé bökött meg minden...

2010. márc. 28. 00:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Szappanozd vagy tusfürőzd be zuhanyzás közben és a szőrnövekedéssel ellentétes irányba húzd le. Nekem 2 hete volt borotválva, de egyáltalán nem bök. Utána tegyél rá testápolót.

Hány éves vagy? Azért túl korán ne kezd borotválni.

2010. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az kamu, hogy nem bök. Max neked nem bök. Nekem is mondta egyik barátnőm, hogy nem is szúr. Hát nem a bajt, hozzányúltam pfuj! volt.

Akármilyen finom szőre van az embernek, az szúr, mikor borotválás után nő kifele. Erősödni nem fog, de hidegrázós, ha bök. És képzeld el milyen egy pasinak, ha hozzáér. Nyilván nem mondja, de hát na. Számít egy puha női karra, erre kap egy alkarnyi borostát.

Inkább próbáld ki az epilátort, vagy a gyantát, azután tényleg nem szúr, mert újra kezdődik a szőr növekedése, nem az elvágott vastagabb és durva rész bukkan ki. Ráadásul tovább tart és csak az első egy-két alkalom fáj.

2010. márc. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, van olyan szerencsés, akinek nem erősödik a borotvától, de a többségnek igen. Használj inkább epilátort, vagy gyantáztasd, így fokozatosan ritkulni fog. Mindegy mivel kened, ha olyan a szőröd, akkor is szúrni fog!
2010. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Oké, akkor kamu és hazudtam. Most boldog vagy? Én meg egy ufó vagyok, hogy nem bök. Oké, az én karomon pihe van, nem egy drófkefe, feltételeztem, hogy nő (vagy tinilány) kért tanácsot, nem egy barnamedve.
2010. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:D igen 16 vagyok és nem barnamedve

:)

amúgy köszi a válaszokat

2010. márc. 28. 12:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj vannak már szőrtelenítő krémek is ha félsz a gyanta okozta fájdalomtól,de a borotvától csak erősődni fog.
2010. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nemfélek tőle :)

már használtam a lábamon

csak a kezemen még nem

2010. márc. 30. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy értem, hogy te vagy az egyetlen, akinek nem bök, hanem saját magadnak nem olyan nagy cucc az érzés. Ugyan már, ki a fene mondja meg, hogy hé Klári bszod szúr a karodon a szőr!
2010. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!