Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy éve lehet fehér...

Már egy éve lehet fehér folyásom, és még mindig nem menstruálok. Ma a betétemen barna folyást találtam, és sok kérdést néztem már a GYIK-en ezzel kapcsolatban, de sehol sem találtam konkrét választ. Ez már a menstruáció vagy csak az előjele? 13/l

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos te voltál az indián regényekben a fehér folyó nevű lány.
2016. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Fehér folyás amúgy nemibetegség, nem előjele a menstruációnak.
2016. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha barnás színű váladékod van, az már a menstruáció. Ez vérzést jelent, de még gyenge. Lehet holnapra erősebb lesz, de az is normális ha most csak ennyi a vérzés. A következő hónapokban már erősebbre válthat. Szólj anyukádnak.
2016. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fehér folyás természetes folyás, minden nőnek van,a hüvely tisztulását szolgálja, színe fehér, átlátszó vagy ha száradni kezd sárgás lehet,pici szaga van,tini korban jelenik meg,minden nap van,hol több,hol kevesebb.


A barna folyás meg az első mensid lehetet.

2016. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel, itt a menstruációd. :) Úgymond ivarérett lettél. Üdv a klubban!

Nekem is ugyanez volt a bajom, csak 11 évesen... Sírva rohantam anyuhoz (dialízisben nővér), hogy valami belefolyt a bugyimba. Rendesen és alaposan elmagyarázta, hogy mi történt velem, megnyugodtam.

Az elkövetkező menzeszek egyre erősebbek lesznek, pár hónap múlva úgy fogsz vérezni, ha hajlamos vagy rá, mint a leszúrt disznó. Kellemetlen lehet, görcsölhet a hasad, és amikor megvan, folyton ellenőrizni kell a betétet, hogy átáztál-e... Nekem általánosban szörnyű volt, nagyon elegem volt belőle. :D

A fehér folyás teljesen természetes, hozzátartozik a nemi éréshez. Nyugodj meg, ha van a családban, akivel lehet erről beszélgetni, nosza, hajrá! :) Könnyebb lesz úgy.

23L

2016. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!