Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez azt jelenti hogy megjött?

Ez azt jelenti hogy megjött?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelott tiszta sötétbarna lett a bugyim és amikor kitöröltem akkor véres lett, de azóta csak barna folyásom van. Vízilabdás vagyok és nem nagyon akaródzik a tampon használat, de nem tudom hogy akkor most jarjak-e edzesre vagy nem? 13/L

2016. jan. 13. 16:39
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg megjött a menzeszed, és azért van barna folyásod, mert a szervezeted még nem állt be teljesen. Az első néhány alkalommal előfordulhat, hogy nem időre jön meg, alig vérzel, vagy inkább barna színű folyásod van. Ez mind normális, idővel rendeződni fognak a dolgok. Ha vízilabdázol, és szeretnél menzesz alatt is részt venni az edzéseken, akkor meg kellene barátkoznod a tamponnal. Eleinte próbáld meg a mini tampont, azzal könnyebb gyakorolni, és ha jól felhelyezted, meg sem lehet érzeni, hogy bent van.
2016. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) de így hogy csak barna és nem olyan sok elmehetek tampon nélkül úszni?
2016. jan. 13. 16:57
 3/4 anonim válasza:
Én nem tenném, még akkor sem, ha csak kevés váladékról van szó. Vagy tamponnal ilyen esetekben, vagy sehogy sem.
2016. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű megjött. Tampon nélkül ne menj vízbe mert könnyen elkaphatsz fertőzéseket. Meg mások sem örülnének ha véres lenne a víz. Használj mini tapmont azt biztos fel tudod rakni. Ha nem akkor kérd az anyukád segítségét.
2016. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!