Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami fehér folyadék folyik...

Valami fehér folyadék folyik a nemi szervemből, mi ez? Ez már azt jelenti hogy megjött nekem?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok.
2010. dec. 10. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ez csak azt jelzi, hogy hamarosan meg fog jönni. Szólj anyukádnak, neki szólj mindig először, még ha nehéz is.
2010. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Ne szórakozz itt inkább szerintem...
2010. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy gond van.Anyukám és apukám elvált és apukámmal élek...

szólval igy ez kicsit nehéz...

2010. dec. 10. 14:29
 4/11 anonim válasza:

nincs egy lány testvéred? (idősebb nálad)

vagy az iskolában a barátnőid vagy az iskolaorvosnak szólj sztem. abban igazad van, elég ciki ezt megkérdezni aputól...:S (13/L)

2010. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nekem már vagy 4 hónapja van és ezután mikor fog megjönni először?
2010. dec. 10. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
a fehér folyás a hüvely tisztulását szolgálja,normális dolog,baj akkor van ha a folyás állaga túró szerűvé válik,vagy csípni kezd.Használj tisztasági betétet,de ne ijjedj meg,van hogy a betétől viszket kicsit az ember,pamutot vegyél,meg kell találni a számodra megfelelő betétet.Nem lehet pontos választ adni,mikor is fog megjönni,van akinek évekkel a mensi előtt már volt fehér folyása,valakinek meg a mensi után lett előszőr.De készülj úgy,hogy iskolába mindig legyen nálad egészségügyi betét,mert sose lehet tudni.Ha olyan előjellel találkoznál hogy a nemiszervedből barnás,narancssárgás folyadék folyna,akkor az a mensi előjele,de ez is eltérő,mert van akinek a barna,ill. narancssárgás folyás után fél percen belül lesz rendes vérzése,valakinek meg napok múlva jön csak meg.A lényeg legyen nálad minig betét.
2010. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszömöm a választ.:)
2010. dec. 11. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem bízd el magad!

Nekem 2 évig volt folyásom előtte :)

10 évesen kezdődött, 12 évesen jött meg. Felesleges szólnod apudnak...

Valakinek 3 évig is tart. Olyan dolog, minthogy nő a melled. Nem kell tudnia senkinek.

2010. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
am, a folyás kb. 1-2 évig tart (átlagosan)
2010. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2010. dec. 22. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!