Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO-nál alacsony cukorszint?...

PCO-nál alacsony cukorszint? Valaki?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja állapította meg a nőgyógyászom, h pcom van. Elküldött terheléses cukor és hormon vizsgálatra ami kimuatta picit magas a cukrom. 180g-os szénhidrát diétán vagyok plusz szedem a Meforalt napi kétszer felet. Ha itthon mérem a cukorszintem mindig nagyon alacsony van amikor 1,2-2 között mozog.

Volt már vkivel ilyen?Hagyjam abba a gyógyszert?


2010. márc. 26. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a dokihoz és beszéld meg vele. A 2-es vércukorszint iszonyatosan alacsony, ezzel nem lehet játszani! Be is kómálhatsz.
2010. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy lesz megyek majd endokrinológushoz, hogy megbeszéljük a dolgokat, addig a gyógyszert felfüggesztem, talán a diéta is elég lesz
2010. márc. 26. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
nem érzed, hogy ennyire alacsony a vércukrod? másoknál ilyenkor már remegés, szédülés, izzadás van... ez nagyon káros ám a szervezetednek. Jobbulást kívánok.
2010. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utoljára kicsit szédültem, de nem volt vészes. Elhagytam a gyógyszert és a vércukorszintem máris a normális tartományban van 4,5-tel:)
2010. márc. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!