Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több, mint egy hónapja...

Már több, mint egy hónapja vérzek, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Félek elmenni orvoshoz, mert pár éve volt egy eü-i küretem ugyanezért, igazából azt se mondták meg, hogy mi bajom volt. Van valaki, akinek volt már hasonló problémája?
2008. szept. 16. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia pont ez volt velem is, ma mentem el nőgyógyászhoz előtte én is féltem..... de felesleges volt. Ha nem szedsz eddig gyógyszert akkor ugyan az lesz mint velem, hogy kapsz egy gyógyszert ami beállítja és helyreteszi a vérzészavarjaidat.
2008. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ezzel a problémával orvosnál. Én is gyógyszert kaptam rá, amitől elmúlt a menstruációm. Mindenképp menj orvoshoz, mert a túl sokáig elhúzódó menstruáció vérszegénységet okozhat, és legrosszabb módszer, ha homokba dugod a fejed. Nem egy kellemes dolog nőgyógyászhoz járni, de ha muszáj, akkor muszáj.

Drukollok neked. Gyűjts bátorságot, és keresd fel a dokit! Minél előbbi gyógyulást kívánok!

2008. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat voltam az elmúlt időszakban nőgyógyásznál egyéb okokból, és most már elegem lett, hogy mindig van valami baj... Ezért nem nagyon akarok menni (de tudom, hogy muszáj lesz).

Nektek mondtak valamit, hogy mi bajotok van?

Köszönöm szépen a válaszokat!

2008. szept. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!