Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vaginizmusra mi a megoldás?

Vaginizmusra mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyok együtt. Régebben volt méhszájsebem, és akkor egyik alkalommal véreztem. Ezután amikor fájdalmas volt a szex hanyagoltam egy időre. Féltem a fájdalomtól. Azt hittem beteg vagyok, gyulladásom van vagy valami, mert fáj, és semmi se sikerül... Aztán a nődoki lefagyasztotta a sebet, és azt hittem mostantól minden rendben lesz... De ahányszor oda került a sor, és én is akartam, hiába... amikor a hüvelybemenethez ért "zárva volt a kapu"... Esélytelen volt bejutni... Esetleg mélyeket lélegeztem, próbáltam oldani magam és sikerült ugyan de még mindig görcsös voltam, és fájt az egész... Biztos vagyok benne, hogy ez a gondom, hisz voltam most is orvosnál, és teljesen egészséges vagyok...


Megvan a kellő izgalom is, száraz se vagyok, de amikor odajutunk, akkor sajnos annyira összeszorul a hüvelyem, hogy nincs "bejárás"...


Mivel tudjuk orvosolni? Sok mindent hallottam már de mi az ami beválhat? Alkohol? Sok otthoni gyakorlás esetleg vibrátorral amivel nem olyan kellemetlen a kudarc? Mi az ami segít, mert így nem tudom hogy tudunk majd gyereket vállalni :(



2016. jan. 3. 00:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!