Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemölcs a nagyajkamon, egy...

Szemölcs a nagyajkamon, egy hónapja lehet, hova mehetek TB alapon Budapesten, vidékiként? Házilag nincs megoldás?

Figyelt kérdés
én 21 éves vagyok nem szoktam járni nőgyógyászhoz,szexulis életem sincs,mármint volt már,de kb 6hónapja senkivel nem voltam. Kb egy hónappal ezelőtt éreztem a kezemmel egy kis dudort úgy gondoltam,hogy megvágtam a borotvával,mert valóban így történt.le is tépten. aztán egy hét múlva megint éreztem úgy gondoltam pattanás. szóval nyomkodtam téptem stb,vérzett többször.egy hétre rá még nagyobb,és akkor jöttem rá,hogy ez szemölcs. most nagyon félek soha nem volt ilyen még velem.mit lehet tenni??
2015. dec. 4. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. A korodból adódóan már illett volna egyszer elmenned, de ilyen probléma esetén főleg menj el hozzá. Nagyon csúnyán elfertőzödhet, ki tudja milyen szövődmények alakulnak ki.
2015. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De TB alapon mehetek valahova Pesten úgyhogy vidéki vagyok?? Tanulok még,és a szüleim tartanak el,nincs pénzem magán dokira 40-50ezer vizsgálat,eltávolíts,kotrollra. ha lenne nem ide írok :/
2015. dec. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!