Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta fáj a csiklóm....

Napok óta fáj a csiklóm. Gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy gombás fertőzés lehet, de nincs folyásom, nem fáj ha pisilek, csak fáj a csiklóm. Ilyen égető érzés,és szexuális együttlétkor is kellemetlen volt kicsit. Neten ahogy olvasgattam gyulladás lehet. Minél előbb szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, viszont jövőhéten pont menstruálni fogok, így csak utána tudnék. Akinek volt már ilyen problémája, tudna addig adni vmi tippet, ami enyhítené? Előtte sose volt még ilyen problémám, és most csak kamillás-körömvirágos krémet használtam rá.

N/21


2016. jan. 1. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne fertőzés? A folyás csak egy tünete lehet a fertőzésnek, de lehet valakinek úgy is fertőzése, hogy nincs különösebben kóros folyása.

Illetve mivel nálunk nőknél azon a tájékon a húgyutaknak is szerepe van, így az sem kizárható, hogy nem hüvelyi, hanem húgyúti problémáról van szó.

Egyik sem zárható ki.

És igazából mindenképpen a nőgyógyászt javasolnám és ha hétfőn még nem menstruálsz, akkor hétfőn első utad legyen a nőgyógyász! Ha meg megjön, akkor meg utána.

És ha nem tudod, hogy mi bajod, akkor elég nehezen kezelhető a fájdalom, mert nem tudod, hogy mitől van.

2016. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz, elmondod neki és mond valamit! Gondolom a tüneteid alapján már tudni fogja, hogy mi a szitu
2016. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!