Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró, fájdalmas érzést érzek...

Szúró, fájdalmas érzést érzek az alhasamban, és olyan mintha meglenne duzzadva a petefészkem. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja szúró érzést érzek az alhasamban, és (bár nem értek hozzá)de olyan mintha meglenne dagadva a petefészkem. És a menstruációnak sem most kéne megjönnie,szóval nem lehet az. Ez olyan 2-3 napja kezdett el fájni de nem folyamatosan. Első nap csak este fájt mikor lefeküdtem aludni, második nap egyáltalán nem fájt (mondjuk,akkor mozogtam, és nem ülő,vagy fekvő helyzetben voltam) ma, pedig nem fáj,de nagyon fura érzés ott lent.Gyanakodtam felfázásra is, de szerintem az nem lehet. Fáradékony sem vagyok és a kívánósság sem jelentkezett.Szóval terhes nem lehetek. A nőgyógyászom szabadságon van,máshol nem fogadnak. Komoly válaszokat várok,köszönöm szépen :)

2015. dec. 29. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a cisztáim szoktak így fájogatni. Ultrahangra kérj majd időpontot nőgyógyásztól függetlenül.
2015. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,mindenképpen elmegyek uh-ra, de addig is tudnál nekem mondani valamit erről a cisztáról? veszélyes?
2015. dec. 29. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egyénre szabott dolog.:) Nekem pl. hormon bibi miatt van, nem lehet így ránézésre megmondani.

De nálam abszolút semmi bajt nem okoz, csak néha fájogat. Ezzel nem tudnak mit tenni.

Ne aggódj feleslegesen, és ha teheted kérj hasi és hüvelyi ultrahangot is.

2015. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,sokat segített :) :)
2015. dec. 29. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!