Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért érzek tompa nyomó érzést...

Mért érzek tompa nyomó érzést az alhasamban? Sztem a méhem és a petefészkem körül?

Figyelt kérdés
tegnap előtt volt a menstruáciom utolsó napja. De ezt az érzést már régebben is éreztem. Mi lehet az oka?
2008. nov. 3. 19:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet ez a terhesség jele ugye? 18 hete lefeküdtem a barátommal de azóta nem mert nagyon aggódók a terhesség miatt. Teszteltem 2öt(mind a 2 negatív lett bár nem reggel csináltam egyiket se de a 2.féle(két félét használtam) azt írta h a nap bármely szakában tesztelhető az 1. pedig azt ígérte hogy 99.98%ban pontos.) és menstruálok, de mostanában ezt az érzést érzem ami teljesen megijeszt főleg mivel mostanában kéne éreznem a babát először.
2008. nov. 3. 19:32
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket válaszoljatok hamar mert nem éppen kellemes.
2008. nov. 3. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát azt mondtad, hogy most menstruáltál... akkor pedig nem lehetsz terhes...
2008. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagy a valószínűsége a terhességnek. Naná, hogy nem mivel, ha 18 hete feküdtél le a pároddal, akkor már 4hónapos terhes lennél és már igencsak látszana. A 2 teszt is negatívat mutattott, akkor szinte semmi esélye. Lehet, hogy csak egy kis emésztési zavar így a mensi után (elött meg utánna én is mindig puffadok), csak nem úgy azonosítod be az érzést. Szerintem tesztelj még egyet, ha negatív akkor bizti nem vagy az!
2008. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amugy kb 3hete teszteltem szóval egy barátnőm szerint ha tényleg terhes lennék ennyi idő után biztos kimutatja ha már 1 hét után is megteszi.
2008. nov. 3. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerubb es biztosabb ha elmesz a dokihoz, mehetsz haziorvoshoz vagy nogyogyaszhoz is. De elmehetsz mindegyikhez is, es akkor megnyugszol!
2008. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
bizony kimutatná már ennyi idő után! meg a hasad is nőne, máshogy éreznéd magad... szerintem ne aggódj!
2008. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az a vicc hogy a hasam is nőt. De megnéztem az egy évvel ezelötti horvátországi bikinis képeim és akor ugyanigy nagy volt a hasam ...szóval az kicsit megnyugtat.
2008. nov. 3. 20:29
 9/9 A kérdező kommentje:
megpróbálta hogy hátha börcsoldotól jobb lesz és a buszkopántól(nem igy írják)elmullott.
2008. nov. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!