Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hete megnőtt a mellem,...

Pár hete megnőtt a mellem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Néhány hete 2 méretet nőttek a melleim. Ez nagyon zavarttá és szégyenlőssé tett, holott nem vagyok az. Nem is ez lenne a nagy baj, hanem az, hogy emiatt görnyedten tartom a hátam (meg gondolom a sok téli ruha sem tesz jót) és nap mint nap fáj a hátam. Vettem új jó méretű és minőségi melltartókat, sportmelltartót is. Próbálok figyelni a tartásomra, de nem javul. Olvastam cikkeket a nagy mell hátrányairól. Tényleg fájhat emiatt a hátam? Vagy mit kellene tennem? Olyan nagyok lettek :( Nm vagyok hozzászokva ilyen "látványhoz".

Köszönöm a segítséget 18/l



2015. dec. 22. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A természet ellen nem kell tenni semmit, mert megbosszulja. Ne járj görbe háttal !! Kit érdekelnek a te melleid ??
2015. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add le nekem a receptet
2015. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsés vagy, hogy nagyra nőttek. Gyönyörűek lehetnek! :) Amúgy figyelj a tartásodra, meg esetleg a hátizmaidat erősítheted kicsit, ha tényleg nagyok.

25F

2015. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha megbarátkozol velük: nagyon sok örömet fognak még okozni! A tartásodra vigyázz: ezt célirányos erősítésekkel, odafigyeléssel tudod elérni. Nekem is van mit rendesen a "tejbe aprítani", de de nagyon odafigyelek, vigyázok rájuk, így semmi problémám nincs. Vannak dolgok amiket jobb ha megszoksz, (mindenki a melleidet bámulja, mindenki meg akar fektetni, a hason alvás nem egy nagy élmény) ugyanakkor rengeteg előnnyel is járnak...
2015. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!