Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet? Segítség!

Miért lehet? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előljáróban annyit, hogy 13 éves vagyok. Szerintetek ez miért lehet? Lassan egy hónapja késik a menstruációm, kezdek aggódni emiatt. Természetesen még szűz vagyok,szóval terhes 100%-ban nem lehetek. Édesanyukámtól félek megkérdezni ezt, mivel ő az ilyeneket elkomolytalankodja... A nevelő apámmal meg nem szeretném ezt megosztani. (khm, szerintem elég világos miért...) már gondolkodtam rajta hogy kéne a nőgyógyászhoz időpontot kérni, anyukámnak szóltam is, de azt mondta: ''Minek nőgyógyász?''

Így most tőletek kérnék segítséget. Lehet, hogy a pubertáskor a ludas , de mivan ha nem??? nagyon nagyon félek!!!! Mi lehet ennek az oka? :(



2015. dec. 21. 22:46
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ha meg tenyleg szuz vagy, akkor a terhesség miatt biztosan nem kell aggódnod.:)

Nem szokott fajni/gorcsolni a hasad? Ha nem, akkor valoszinuleg nem szervi elváltozás (ciszta stb) miatt késik. Valoszinuleg meg nem allt be. Ne aggódj, nekem 16 évesen is volt hogy nem jott meg egyik hónapban...Vagy eppen csak 1,5-2 napig tartott.

2015. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, akár egy fél év is kimaradhat. Nekem ennyi idősen kereken KETTŐ évig nem volt mensim. Ne aggódj, ez normális.

19L

2015. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huh!!!! nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Az meglehet, hogy vmi ciszta, de akkor inkább már a kamaszkorra szavaznék :) Mondjuk nem lenne ellene kifogásom , ha 2 évig elmaradna nekem is!! :) egy gonddal kevesebb.

Tényleg köszönöm a válaszokat! ^w^

2015. dec. 21. 23:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!