Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor nő már meg a mellem? (13/L)

Mikor nő már meg a mellem? (13/L)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még sokáig nőhet, csak azért kérdezem, mert a nővéremnek ilyenkor már sokkal nagyobb volt. Én anyukámra ütöttem (szinte mindenben) neki 75/B-s melle van. A menstruációm még nem jött meg. Mostanában kicsit nő a mellem (de ha pl. pólóba vagyok nem nagyon látszik) Nem tudom mennyit számít, de 5. óta fáj a mellbimbómnál ha "megnyomom". Légy szíves értelmes válaszokat! Köszönöm! :)

2015. dec. 21. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ha szoptatsz.
2015. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki más, lehet a nővérednek ilyen korában már nagyobb volt, de te nem vagy a nővéred. :) Mi is különbözünk a tesómmal, ő 5 évvel idősebb nálam, és mégis, nekem jóval nagyobb mellem van. Az unokatesóimon is látom, hogy mennyire más ütemben érnek... Az ikrek közül a "fiatalabb" már kezd gömbölyödni, a "nővére" pedig még egyáltalán el se kezdett nőiesedni... 11 évesek. A 12 éves nővérük pedig már kész nő. Nem vagyunk egyformák, légy türelemmel, mindennek eljön az ideje! :)
2015. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de ha még mensi sincs, akkor hova sietteted?

a mensi is a nemi érés jele, ezek szerint nálad még nem indult be ez a folyamat.

Pont.

Várd, de ne görcsösen.

Majd jön az és lehet meg se akar állni, csak győzzed kivárni a végét!

2015. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráérsz :) Ha még meg se jött, addig ne számíts nagy változásokra. Nekem miután megjött nőtt egy kicsit a mellem, de évekig tök lapos maradtam és valamikor 15 éves korom körül nőtt egy nagyobbat. Csak akkor lettem 75/B. 17 évesen megint nőtt, most már valahol D-C között van. Ez egy hosszú folyamat, ne siettesd.
2015. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

még van időd...

ha csak pólóba se látszik, akkor lehet nem nőtt még... majd fog.

2017. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!