Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szerv égő, viszkető...

A nemi szerv égő, viszkető panaszára milyen gyógyszer/krém jó?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és 1-2 szer volt már gombás fertőzésem, de az nem ilyen volt, mert akkor a hüvelyem is viszketett. De most csak a puncim, a csiklóm körül és az a rész, amire a nagy ajkak rásimulnak. Még azt is el tudom képzelni, hogy csak kidörzsölődött, és azért kezdett el viszketni. Mindenesetre most már sokkal rosszabb, mert persze nem birtam megállni, hogy párszor oda ne nyúljak és mostanra reteneseten ég és viszket! Milyen kenőcs jó erre??
2010. márc. 23. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Canesten. Recept nélkül kiváltható.
2010. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ezis gomba, csak még nem támadta meg a hüvelyed. nem minden gombás fertőzés éri el a hüvelyt, van ami csak kint okoz panaszokat. kenegesd canestennel, az majd segít.
2010. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
canesten krémmel kend szerintem is :)
2010. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!