Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat! Minivel...

Első tamponhasználat! Minivel kezdtem, mert szűz vagyok, mikor tettem fel jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most próbáltam először és érzem hogy ott van, illetve ha felállok félek, hogy kicsúszik.

Nyilván nem biztos, de 17 vagyok és első alkalommal próbálkoztam vele. És amúgy tudom, hogy nem lehet sokáig bent, de ha most lefekszek (kb 10 perce tettem be) akkor reggelig maradhat?

Egy ob Mini komfort hány óráig bírja/kell cserêlni?



Köszi előre is:)


2015. dec. 13. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vérzéstől függ, meddig bírja. 6-8 óránál tovább nem ajánlatos fent lennie, nálam egyszer este véletlenül 10 óra keresztül volt fent (reggel cseréltem ki másikra), de nem lett baj belőle. Nyilván érdemes gyakrabban cserélni, mert nem egészséges, ha 8-10 órán keresztül bent van.

Mennyire toltad fel? Én általában a mutató ujjam közepéig tolom, de mikor hogy sikerül. Próbálgasd, hogy kényelmes. Alap esetben nem kellene érezned, de első alkalommal még lehet, hogy normális (mivel szűz vagy).

Kicsúszni nem fog, tartják az izmok. Egy tisztaságit tegyél be alá, mert ha ferdén teszed fel, ott kifolyik egy kis vér, vagy ha hamarabb telik meg, mint ahogy cserélni tudsz, akkor átszivárog. Szóval egy kis betét legyen alatta, az a biztos.

19L

2015. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!