Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek mit szól a nőgyógyász?

Félek mit szól a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Nem magától a vizsgálattól félek, hanem hogy mit fog gondolni a nőgyógyász. Nagyon csúnya az alfelem, és kövér is vagyok. Persze ápolt vagyok, tiszta erre nagyon figyelek. Mit fog gondolni? :(
2015. dec. 10. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, naponta lát több kövér nőt, már megszokta, amúgy sem téged néz, hanem a nemi szervedet.
2015. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te csak egy beteg vagy a sok közül, kis túlzással "szarik" majd rád.

Emiatt felesleges aggódni.

2015. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem.fog szólni. Nem érdekli, nem fog megjegyzést tenni. Lát ő rengeteg mindent, kövér, szőrös, apolatlan alfeleket, nem hatja meg őket. Volt, hogy sos kellett mennem, és csupa szőr voltam, mert kegyetlen szőrös vagyok alapból. Nagyon szégyelltem, elnézést kértem előre, de a dokim annyival elintézte, hogy ő is nagyon szőrös, ne aggódjak ilyenen, ő nem azt nézi, de ha ezen görcsölök és feszítem magam, akkor kellemetlen lesz a vizsgálat, úgyhogy ezzel ne törődjek.
2015. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Javaslom, hogy keress női orvost!
2015. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, nálam pont hogy mindegyik női orvos bunkó volt, a pasik/bácsik meg tök jó arcok. Szóval erre nem lehet alapozni. És köztudott, hogy a férfi nőgyógyászok sokkal jobbak ebben a szakmában.

19L

2015. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Semmit.. Tudod te, hány lányt/nőt meg nénikét vizsgál meg egy nap? Nem szoktak foglalkozni ezzel.
2015. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
ötöske! Kinek a pap,kinek a.....Én más véleményen vagyok!!!!
2015. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. micsoda butaságot írsz...

miért lenne jobb a férfi nőgyógyász, amikor még csak nem is menstruál?? Azért a rigó jobban meg tudja tanítani a fiókát repülni, mint a róka, noha már ő is láthatott elég sok madarat... vagy tévedek?

2015. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!