Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem felfázol hanem megfázol...

Ha nem felfázol hanem megfázol, vagy ugy kapod el valaki mástól a torokfájást/náthát, akkor lehet a tünet a gyakori pisilés?

Figyelt kérdés
Elég érdekes kérdés,de ha csak megfázol vagy elkapod valakitől akkor lehet gyakori vizelés ettől? Mert ha felfázol akkor szokott gyakori vizelés tünet lenni. Csak azért kérdezem mert nemt tudom eldönteni hogy a gyakori vizelés a terhesség jele hog sikerült a párommal,vagy annak azért van mert náthás vagyok/fáj a torkom is elég rendesen. Bocsánat ha nem elég érthetően irtam le.

2015. dec. 6. 03:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Meglepi: nincs olyan, hogy felfázás. Azt valami kórokozó okozza. Persze a hideg rátehet egy lapáttal, mint a megfázásnál (amit szintén nem csak a hideg okoz). Valószínűleg legyengült az immunrendszered és az okozza a komplex tüneteket.
2015. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!