Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami kipróbált és jól...

Valami kipróbált és jól bevált házipraktika felfázásra várandósság ideje alatt? Mi és hogyan csináljam? Cickafarkfű teát és sós ülőfürdőt próbáltam eddig.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

én igaz nem vagyok terhes,de a napokban volt felfázásom,de sajnos nem segitett a házipraktika mivel véreset pisiltem és nagyon fájt hiába csináltam.

én vettem kamillát medveszölöt és cickafarkot a gyogynövényesnél,de ne filterest vegyél,hanem rendes száritottat. ezekböl csináltam teát ill.ülöfürdöt mellette szedtem áfonya kivonatos étrendkiegészitöt plusz a gyogyszertárban lehet kapni urugin tinkturát ami nem gyogyszer hanem gyogyhatásu készitmény,de nemtudom h lehet e várandosoknak is szedni.

2010. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó módszerem, mindkét terhességem ideje alatt bevált.. nem forró, sőt még melegnek sem mondható vízben , azaz langyos sós vízben fürödj, mert a meleg víz nem jó a gyulladásokra..)jobban kialakulnak) kb 10-15percet ülj a vízben, DE figyelj arra , hogy inkább langyi legyen, mint meleg.

Nekem BEVÁLT!

2010. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fekete-, tőzegáfonya lé, illetve kapszula.
2010. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ne praktikázz otthon. Veszélyezteted a babád és a magad egészségét is. Könnyen kialakulhat egy a hüvelyen keresztüli méhnyak, majd méhfertőzés, ami koraszüléshez ill. súlyos fertőzéshez vezethet, annak minden következményével együtt. Menj el a nőgyógyászodhoz, aki majd kikezel!
2010. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj neee... A terhesség alatti házi praktikák... Igaza van az előttem szólónak, nyomás a nőgyógyászhoz, ne vajákoljatok...

(Amúgy ha épp nem terhes valaki és csak valami nagyon enyhe izé van, akkor az áfonya néha tényleg bejön, de az még akkor nagyon kezdődő dolog...)

2010. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Időközben már felkerestem a nőgyógyászomat, de a házipraktikákat is kifogom próbálni. Nagyon aranyosak vagytok! :-) köszi
2010. márc. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!