Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mikor jött meg az...

Lányok! Mikor jött meg az első menstruációtok? És meglepődtetek?

Figyelt kérdés

nekem nyáron jött meg, és még nincs 1 éve hogy meg van.

és én meglepődtem, észre vettem még reggel hogy barnás valami van a bugyimba de elég sok, és nem gondoltam hogy

megfog jönni vagy valami, hanem amikor este volt lefeküdtem aludni és reggelre pedig véres lett a pizsim :S


2010. márc. 20. 10:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és most 13 éves vagyok :D
2010. márc. 20. 10:49
 2/10 anonim válasza:
Nekem tavaly tavasszal jött meg. Most április 26-án lesz 1 éve. Én nagyon meglepődtem, mert a Nyíregyházi Vadasparkba jött meg, nem számítottam rá. xD 11/L
2010. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem augusztusba jött meg, vagyis még nincs egy éve. Nagyon megijedtem, mert én piros vérre számítottam, és helyette, sötét barna trutyi jött. Nagyon vártam már, de akkor nem esett le, hogy ez mi is. Idő kellet mire felfogtam.
2010. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. szülinapom előtt jött meg, igazából kapisgáltam hogy mi az, de nem voltam benne biztos, ezért meglepődtem, a szüleim méginkább. 16/L
2010. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11 évesen és nekem elejinte tök rossz volt,mert 12 napig is eltartott az első 2 évben.
2010. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nekem pont ma jött meg :)

Nagyon vártam, mert ha májusig nem jött volna meg, mennem kellett volna tini ambulanciára...

2010. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
utolsó vagyok 15/L
2010. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem azt hiszem, 12 vagy 13 évesen, és egyáltalán nem lepődtem meg, mert akkoriban a barátnőimmel sokat beszéltünk erről a témáról.
2010. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem most aug. 10.-én jött meg először :D

Világosbarna trutyival kezdődött. Sejtettem mi az, de nem akartam beleélni magam, hátha csalódni fogok majd :D

Ide jöttem a gyakorikérdésekre, és itt segítettek. Másnapra megjött, tényleg az volt. Hát én nagyon örültem neki, már vártam, bár pont akkor mentünk a tengerpartra. :/

De azért az is szupi volt, a piroska semmiben sem korlátozott. :D


12/L

2011. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én soha sem öltöztem át tesin nehogy megszivja amikor megjön de egyszer átölröztem eg yvilágos szürke naciba és a bugyim i solyan szinű volt egész orán ugróköteleztem és amikor az öltözöben akartam átöltözni akkor lenéztem h nem-e csuszott félre a bugyim és látom h sötét de a nacim nem volt olyan és a többiek nem vették észre vissz huztam a nacim kértem 3 zsepit és bementem a wc-be beraktam a zsepit és hála istennek uccso oránk volt atesi szal gyorsan hazamentem és beraktam egy betétet és mondtam anyának am április 14 apukám névnapja xD már 2 éve megvan akkor voltam hatodikos:D
2011. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!