Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS mi ez a hüvelyemben?

SOS mi ez a hüvelyemben?

Figyelt kérdés

Ma belenéztem a tükörbe, háttal voltam a tükörnek, kicsit előrehajolva. (jó azt néztem mennyire szőrös hátul, na de lényegtelen), és láttam, hogy szinte kiáll a hüvelyemből két fehéres színű valami, de maga a hüvelyem rózsaszínes normális, és ez belülről jött, mintha ilyen üveg lenne vagy hogy mondjam, az egyik hosszúkás, a másik "golyó"formájú, valamilyen kinövés, nem váladék vagy ilyesmi.


Megijedjek? (megmondom őszintén, hogy láttam már felnőtt filmet sokat, és közelről láttam a lányok nemi szervét, de ilyet életemben nem láttam)

25L

tartós párkapcsolatban élek, 18éves korom óta élek szexuális életet, amit úgy kell érteni, hgoy 1. barátommal kb. 10x voltam együtt, másodikkal 5x, a mostanival pedig 4 éve, ezalatt szedtem 3 féle fogamzásgátlót, Lyndinette 3 hónapig, Jangee-t 3 hónapig, majd rá 1,5 évre Dienille-t 1,5 évig.

Most óvszert használunk 2hónapja.


Valaki?? Mi ez?? Elég para..


2015. okt. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

És ezt most vetted észre?

Eddig nem volt ott?

Szerintem a hüvelyedet látod, nincs ott semmi kinövés.

2015. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig egyik sem volt ott. Nem mintha naponta nézegetném, de pár hónapja tuti nem volt még ott. Ezért is para
2015. okt. 30. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor fura. De a normális hüvely olyan formájú, mint amit leírtál. Biztos, hogy csak most vetted ezt észre?

Kérd meg a barátodat, hogy nézze meg :)

Vagy nézd meg jobban kis tükörrel alulról.

2015. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kinőtt a hüvelygombád :S

Viccet félretéve, ha ennyire aggaszt, menj el orvoshoz.

2015. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg tükörben szétterpesztett lábbal, de hogy érted, hogy kiáll?
2015. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!