Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, ti szoktatok félre...

Lanyok, ti szoktatok félre rakni betétet?

Figyelt kérdés
Mártmint arra gondolok hogy ha veszel például always-t és utána meg Libresse-t mondjuk azért hogy kipróbáld,és/vagy próbáltok azon belül is másikat,akkor nem raktok 1 db-ot félre?Tudom kicsit hülye kérdés de előre is köszi a normális válaszokat!! :)

2015. okt. 27. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Minek rakjam félre?

Használom ami kivan bontva, vagy amelyiket akarom, jövőhónapban meg elfogy a többi.

Nem szoktam még csak gondolkozni sem ilyesmin.

2015. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát... tampont használok jó ideje, de amikor betétet használtam sem jutott eszembe félrerakni. Mármint nem értem hogy gondolod. Elteszem emlékbe? Vagy tartalékba? :D Emlékbe... hát érted, mi a francnak? :D Tartalékba meg megint minek, ha szükség van rá veszek.
2015. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem.Kizárólag tampont használok.Vissza sem tudom idézni milyen volt,mikor betétet használtam.Brrr.
2015. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak alwayst használok, elégedett vagyok, nem próbálok ki mást:D Amúgy kb minden táskámban tartok egyet, meg kis tartóka is van több amiben van, meg piperében is, szóval ha keresnék tuti találnék valahol 2 éves betétet:D de az is always lenne:'D
2015. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem miért kéne félreraknom :D

Én elhasználom mind.

2015. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm...mert sok olyan videót láttam a youtube-on amikor egy egész dobozzal van pl.amerikai lányoknak.
2015. okt. 27. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Kinek esett ennyire jól vajon, hogy mindenkit lepontozott?
2015. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem én voltam,és mégegyszer köszönöm a válaszaitokat!
2015. okt. 28. 07:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Van 1 ilyen "titkos" kis betéttartó cipősdobozom ami tele van betétekkel. ( kicsi ) így ha akármikor szükségem van ra tudom használni , vagy pótolni is tudom a táskaimba 😀
2015. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ugy erted tartalek betetet, akkor igen. 1-2 betet van a napi munkabajaros taskamba, de utiborondben, hatizsakban is es otthon is. (Mar sokszor segitettem ki veluk mas lanyokat :-) is.) En tobbfelet is veszek, de szandekosan nem rakosgatom felre csak azert mert amugy is marad. Olyat korabban csinaltam, hohy ossze akartam hasonlitani melyik jobb es ezert az elozo havi megmaradt x fajta betet melle y fajtat vettem es egymas utan hasznaltam. Igaz nagy kulonbseg nem volt igy azota az arakat nezem inkabb. De 1-2 betet alap hogy van nalam.
2015. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!