Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt nagyon...

Menstruáció előtt nagyon magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt par nappal nagyon magasra felmegy a vérnyomásom. Mindig normális,kiveve ilyenkor. Tegnap 158/116 voltam dokinál is aki közölte menjek el nőihez,mivel nem állandóan magas igy nem hozza tartozik. Ö nem ért a hormonok-hoz. Gyógyszert nem ir fel,mert nem akarja hogy fiatalon életem végéig szednem kelljen. A női fel írta a Premens gyógynövényes bogyót..de nem hasznal :( valami házi módszer esetleg?? Felek mi van ha meg feljebb megy.. ??!!

2015. okt. 25. 01:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező és Válaszolók! Sikerült megoldást találni? Nekem is ugyanez van, de sajnos az orvosok nem tudnak mit tenni. Az alap gyógyszer is felengedi. Köszönöm!
júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!