Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog KB megjönni az első...

TarodyL kérdése:

Mikor fog KB megjönni az első mensim?

Figyelt kérdés
15 vagyok. Januárban leszek 16. Még nem jött meg az első. 2,5 éve nő a mellem, alul és a hónaljamon 1,5 éve szőrösödöm. Folyásom is van ilyen fehéres-sárgás. Az 16 hónapja van. Ezen a nyáron volt egy vérfolt a bugyimban. Őszig semmi. Szeptember- októberben volt egy-egy kis vérfolt de elég pici.Tudom, nem lehet előre megmondani de KB mikor jön meg?

2015. okt. 20. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Már megjött. Azok a vérfoltok 1-1 mensi voltak.
2015. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondta, hogy még nem jött meg. Csak készülődik. Meg azok a vérfoltok csak egyszer voltak ès másnap már nem is voltak. Elég picik.
2015. okt. 20. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Mostanában a korod és az említett jelek alapján már ideje volna. Hogy pontosan mikor, azt nyilván nem tudjuk megmondani, de ha a 16.szülinapodig nem jön meg, érdemes orvost felkeresni.
2015. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a 16. szülinapomig megjön talán? Tudom hogy nem lehet megjósolni. De a jelek szerint.
2015. okt. 20. 23:43
 5/8 _Harry Potter_ válasza:
Hát, már itt lenne az ideje, az biztos. Rég benne vagy abban a korban.
2015. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kötelező még megjönnie, általában 17 éves korig illene megjönnie.

Én pl 16 és fél éves voltam amikor megjött, viszont attól kezdve szabályos volt minden hónapban.

2015. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De 17 éves koromig biztos, hogy meg fog jönni?:S
2015. okt. 26. 09:45
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen h egyik nap volt vèr a másik nap már nem ès èn 12èves vagyok ès dec.01-jèn leszek 13 ez a folt július 02-án volt ès azóta semmi
2017. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!