Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni?

Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés

December elején töltöm a 14. életévemet és már eléggé kezdek aggódni, hogy mikor jön meg először. Az osztályban már csak nekem és egy osztálytársamnak nincs megjőve, de ő még elég lapos felül. (ezzel arra célzok, hogy nem hiszem, hogy hamarosan meg fog jönni, mert nekem legalább duplája van).. Már vagy február óta jön a folyásom, és körülbelül 2 hete véres volt 2-3 napig, és akkor egy kicsit fájt is a hasam, rosszul éreztem magam, stb. Tudom, hogy nem kéne aggódnom emiatt, tudom, hogy még elérek és azt is, hogy lesz még elégben részem, de már nem tudom, hogy mit higyjek.. Egyesek azt mondták, hogy már meg kellett volna jőjjön (annak alapján, hogy lassan 2,5 éve nő a mellem, felül is, van szőr, alul is már vanogat, és hogy folyásom is van..) , mások pedig, hogy 16 éves koromig nincs mitől tartanom.. Ma tornaórán nem volt felszerelésem, és azt kellett hazudjam, hogy beteg vagyok, és emiatt egész órán gyomoridegem volt.. Kérlek segítsetek..!

Mikor fog körülbelül megjönni? :(



2015. okt. 14. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már megjött, amikor pár napig véres volt, csak gyenge volt.

Úgyhogy én arra gondolnék, hogy most már bármikor megjöhet rendesen.

2015. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönööm! :)
2015. okt. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!