Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a menstruációm mindig pontos volt. Sosem késett kb 1-2 napnál többet. Most viszont 2 hetet késett, és a rendes vérzés helyett csak ilyen apróbb barna folyásom van. Én már mindenre gondoltam. Az a helyzet, hogy nemrégen vesztettem el "azt", de védekeztünk. Viszont a lehetőség miatt csináltam egy tesztet( ami azt írta, hogy már a terhesség 4. napján kimutatja azt), és az negatív lett. Most kezdtem az egyetemet, kolis lettem, és hát elég sok alkoholt fogyaszottam az elmúlt hónapban, amihez a szervezetem nem volt hozzászokva, illetve másfél hónapig szenvedtem különböző légúti megbetegedésekben, amikből talán mostanára már sikerült kigyógyulnom. Lehetséges, hogy csak a legyengült immunrendszerem miatt nincs rendben valami odalent? (tudom hogy lehetséges, a kérdésem inkább arra irányul, hogy mennyi az esélye) Tablettát nem szedek.Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 16. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első együttlétem után nekem is több, mint 10 napot késett, de onnantól megint rendesen jött meg. Ez normális. A stressz, a betegség, az erre szedett gyógyszerek szintén befolyásolják a menstruációt. Szóval szerintem nincs miért aggódnod. :)

21/lány

2015. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem igazad van! :)
2015. okt. 18. 23:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!