Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a mellem a melltartótól,...

Fáj a mellem a melltartótól, ami eddig jó volt, nőhetnek ennyire 23 évesen?

Figyelt kérdés

Fél éve kb. elkezdett fájni a bal mellem, a külső felén. Megijedtem, figyelgettem, csomót nem találtam benne. Pár hét múlva enyhén a másik is kezdett fájni, s főleg munka végén. Ha titokban kikapcsoltam a melltartóm, kellemesebb lett, de tartó nélkül is nyomásra fájt mindkettő, főleg a bal.

Ekkor félretettem a melltartóimat, s vásároltam nagyobbat, ilyen szivacsosat, amiből ki lehet venni a szivacsot. Pár hétig jó volt, aztán ismét kellemetlen lett, kivettem a szivacsot, hogy nagyobb legyen a kosár. Erre elmúlt a fájdalom mindkét mellemből pár hónapig. Most ismét ott tartok, hogy fáj, mintha nem férnének, s ha kikapcsolom a melltartót, akkor kellemesebb. Ennyire nőnének a melleim 23 évesen, hogy félévente kelljen cseréljem a tartót?


2015. okt. 15. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkorák a melleid, és hogy gyarapodott-e a súlyod ;) Elméletileg akármekkorára nőhetnek, de ha nem híztál akkor nem valószínű. Volt barátnőm mesélte, hogy a fogamzásgátlótól nőtt 1 kosárméretet a melle (D kosarasra), tehát ilyen is lehetséges. Ha a probléma nem múlik, szerintem fordulj orvoshoz. 23/f
2015. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha híztál, akkor nőhet, ha n, akkor menj el nőgyógyászhoz.
2015. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!