Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100 szedése közben...

Klion D 100 szedése közben vérzés? Abba kell hagyni a hüvelytablettát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nődokim felirt klion d 100 hüvelytablettát, meg klion tablettát és tarivid -Richtert hüvely és hólyaggyulladásra, közben Femoden fogamzásgátlót szedek. A menstruációmnak csak 1 hét múlva kellene megjönni, de mióta szedem a felirt gyógyszereket (1 nap) folyamatos piros vérzésem van. Nem menstruáció sokaságù és jellegű, de elég sok, napi 2 tisztasági betétet kitölt. Az van írva a betegtájékoztatóra, hogy menstruáció idejére abba kell hagyni a hüvelytablettát, de mivel ez még nem menstruáció, így nem tudom mit tegyek. Illetve magán dokim van, de nem voltam nála még olyan sokszor, így nem tudom hogy zaklathatom -e én bármikor telefonon, mert egy héten amúgy is csak 1 nap dolgozik magánrendelésben. Szerintetek hívhatom a kérdésemmel? Illetve hagyjam abba a tabletta felhelyezését?
2015. okt. 15. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez valszinű hogy nem menzesz, hanem a Klion hatása (marja a méhnyálkahártyát és vérzést okoz) . Én terhesség alatt szedtem, nekem is volt akkor vérzésem. De azért kérdezz rá a dokidnál.
2015. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és szerinted zaklathatom telefonon a dokit most úgy, hogy nem rendel?
2015. okt. 15. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha magándoki akkor persze hogy hívhatod. De betelefonálhatsz a nőgyógyászatra is, ott is válaszolnak a kérdésekre általában.
2015. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hú olyat én is használtam már, nekem nagyon marta, alig birtam ki.
2015. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is csíp, éget, de az jobban zavar, hogy vérzésem van tőle :S
2015. okt. 15. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt enyhe vérzésem tőle.
2015. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kicsit régen volt ez a kérdés már de hátha tudtok nekem válaszolni! három napja kezdtem a kúpot és másnap kora estére van egy kis rózsaszín folyásom. abba kellene hagynom a szedését? illetve ha most lefeküdnék a párommal természetesen óvszerrel akkor véreznék szerintetek? köszönöm a válaszotokat!
2017. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!