Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Neem! Ciszta műtétem lesz...

Neem! Ciszta műtétem lesz (11×10cm). Fel fogják nyitni a hasam. Valaki akinek van tapasztalata, a mútét során gondolom el leszek altatva, de utána mennyire lesz fájdalmas?

Figyelt kérdés
Kapok fájdalom csillapítót műtét utánra, amikor 4 napig-1 hétig a korházban fekszem még? Aztán meg otthonról nem mozdulhatok ki 1 hétig. Ez nem hangzik túl bíztatóan! :( Nagyon fog fájni? Hol? Adnak infúziót, vagy ihatok műtét elött? Félek az inekciós tűtől! Mivan ha felébredek műtétközben? Egyszer már megtörtént 5 másodpercre, de csak azt hittem álom, késöbb jöttem rá, hogy nem, de most nem szívesen látnám a nyílt hasamat. Vagy ahogy varrogatják! Köszi a választ!

2015. okt. 15. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mióma műtét volt, felnyitották a hasam. A műtét közben bizti nem ébredtem fel mert nem emlékszem még arra se hogy kerültem át az őrzőbe az ágyra. Előtte este 8-tól semmit se ehettem éjféltől nem ihattam. Az infúzió nem volt vészes a fájdalom se. Sétálni tudtam másnap már a folyosón. 2 hét múlva már mentem a boltba.
2015. okt. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!