Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm...

Miért késik a menstruációm minden hónapban? MIT TEGYEK? 15/L

Figyelt kérdés
az lehet h pl 40 napra jön meg?? ez mitől van hogyan lehet ezen segíteni?? anyukám kételkedik bennem azt hiszi terhes vagyok de minden hónapban késik van hogy 38 napra jön meg van hogy 41 szóval mindig máskor sose jön akkor amikor kell pontosan miért van ez valaki segítsen mert nem mehet ez így tovább
2015. okt. 6. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 35 napos ciklusom van. Ha mindig késik, akkor nem késik, hanem hosszabb a ciklusod.
2015. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 èvesen teljesen normális, hogy nem rendszeres a menzeszed. Be fog állni, türelem. Ha 17-18 éves korodban is így marad, akkor menj nőgyógyászhoz, de most ne aggódj.

Anyukádnak is elmondhatod, hogy a te korodban ez természetes.

2015. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen és az első is jót ír: a 28 nap csak egy àtlag, lehet hogy neked alapból hosszabb lesz a ciklusod, mondjuk 30-35 napos. Ha mindig 30-35 napra jön meg, akkor az lesz neked a rendszeres.

Nekem pl 26 napos a ciklusom.

2015. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat :)
2015. okt. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!