Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése, és...

Fogamzásgátló szedése, és tabletta mentes időszakban kérhetnék segítséget? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom, tájékoztatóban minden ott van.. De nekem mégsem világos teljesen. Mensim első napján kezdtem el szedni,ahogy orvos javasolta. Ma vettem be az utolsó szemet az első levélből. Most jön a 7 tabletta mentes nap, ekkor kellene megjönnie (ezekben a napokban) ?? Mert okostelefonra letölthető applikáció szerint csak okt.5- én... A kérdés lényege ha nem jön meg a 7 tabimentes napon, ugyanúgy kezdjem el szedni majd a 8. napon a második levelet,igaz??? :) A másik kérdés ha nem jön meg ebben a 7 napban, akkor is véd a tabletta? Tehát ha együtt leszünk párommal, nem lesz gond?! Köszönöm aki elolvastam ezt a kisregényt :)))
2015. szept. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az app gondolom a te ciklusodra van állítva, ez egy műciklus, amit a tabletta hoz létre. A 7 nap szünetben kell megjönnie, nekem mindig 5. napon jött meg.

Hogy ha nem jön meg, akkor mivan, azt olvasd el a tájékoztatóban.

2015. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyolcadik napon kezdd el az új levéllel, függetlenül attól, hogy volt-e közben vérzésed vagy sem.


A fogamzásgátló természetesen véd a szünetben is.


Ha még valamit nem értesz, nyugodtan kérdezz vissza.

2015. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen:)))

Kedves 2.válaszoló, Azt hiszem így már minden világos:) Nagyon szépen köszönöm a segítőkészséged!

Remélem rendben megjön, hallottam már olyant is,hogy akár ki is maradhat,vagy alig lesz vagy épp ellenkezője többször jön meg egy ciklus alatt. Dokim annyit mondott a 3. levélig normális "szinte minden" ,azaz minimális barnázás, esetleg nem időben jön meg stb..

2015. szept. 27. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A dokidnak igaza van, föként az elsö pár levélnél még igen összevissza van minden.

A fontos csak az, hogy te tarsd be a 21 nap gyógyszer 7 nap szünet ritmust, mert akkor tudja a szervezeted legkönnyebben megszokni a gyógyszert és csak ilyen esetben véd tökéletesen. (Eltekintve attól, ha valaki nem tart szünetet, de ez egyrészt értelmetlen, másrészt még ártalmas is)

2015. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!