Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szisztok! 18 napra jott meg a...

Szisztok! 18 napra jott meg a menzeszem. Kb.1 eve hagytam abba a fogamzasgatlo tablettat. Kb.6 hanapra ra volt egy esemeny utani tabletta.27,28,21 napra jott meg idaig.18 nap az nagyon keves?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitol lehet? Ez termeszetes? Mi bajom lehet? Elofordulhat hogy csak a stressz? Csak normalis emberek valaszat varom, tobbiek kimeljenek. Elore is koszonom a valaszokat.

2015. szept. 22. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez egyszeri alkalom, akkor nem gond. Lehet kicsit felfáztál, esetleg stressztől is lehet előbb a peteérés és így a menstruáció is.
2015. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, remelem hogy csak ennyi. Megvarom a kovetkezo menzeszem es ha akkor sem oke akkor nodoki 😏
2015. szept. 22. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalommal nekem is jött meg így, gyakorlatilag félidőben. Nem gond, nem gép vagy. Ezzel ne menj dokihoz.

19L

2015. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es az nem cink hogy 27 vagy 21 napra jon meg? Azaz nincs konkret ido hogy pontosan mikor jon meg!Nem akarok ertetlenkedni csak erdekel hogy rajtam kivul van-e meg igy valaki .... Normalis dolog-e ez?
2015. szept. 23. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha Neked amúgy is kevesebb a ciklusod 28 napnál, akkor nem gáz. Nézd vissza a kis naptáradban fél évre visszamenőleg, h mikor hány napra jött meg. Add össze,és oszd el annyival, ahányszor mensid volt (tehát számolj átlagot). Mennyi jött ki? Annyi neked kb a ciklusod. Nem mindenkinek egyforma.
2015. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom! 😊
2015. szept. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!