Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kiderül, hogy PCOS-szindróm...

Ha kiderül, hogy PCOS-szindrómám van, akkor azt hogyan fogják kezelni? Endokrinológus mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom kért egy hüvelyi ultrahangot, PCOS gyanúval és eléggé félek, hogy mi lesz akkor... Endokrinológushoz van már időpontom, ő milyen vizsgálatokat fog kérni? Gyógyszert kell szednem? Mert olvastam, hogy kell diéta és sok mozgás, de én gyógyszert nem szeretnék szedni!

Akinek van erről tapasztalata, kérem ossza meg velem! Köszönöm!



2015. szept. 24. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell gyógyszer is, és előfordulhat, hogy műteni kell ha babát szeretnél.
2015. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert? És ha nem veszem be akkor mi van, mert úgy tudom gyógyíthatatlan egyébként.
2015. szept. 25. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez azért ez nem így működik, hogy majd a Piri megmondja gyk.-ről. Megvizsgálnak kiderül mennyire súlyos. Mindemellett lehetsz meddő, szőrös mindenhol (arcod is beleértve és nem pihe, keress csak rá képekre googlen), elhízhatsz nagyon durván, lehet műtétre lesz szükséged...

Orvosodra hallgass.

2015. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha magas a tsh-d L-thyroxint vagy Letroxot vagy ilyesmit, Ir-re meg Metformint,Meckformint, ilyesmit.
2015. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!