Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet e valami baja, következm...

Lehet e valami baja, következménye ha nincs menstuációja valakinek?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nincs meg a menstruációja annak lehet valami baja?ezt most nem ugy értem hogy terhesség ciszta stb.. hanem hogy valami következménye van e ha nincs meg?
2008. szept. 8. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is az a gond, hogy valami valószínűleg okozza a menstruáció kimaradását. De ha ezzel nem is foglalkozunk, akkor megvastagodhat túlságosan a nyálkahártya. Nekem sem volt hónapokig menstruációm, majd meghozták gyógyszerrel, de az szörnyű volt. Soha életemben ennyire még nem véreztem.
2008. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem fogyókúra miatt nincs menstruációm majdnem egy éve, azt mondták, meddővé válhatok

ha fiú az illető akkor semmi

2008. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már nincsen lassan 4 honapja menzeszem.16 vagyok.lehet nekem is tul egézséges tápllkozás miatt van és a sok sporttol:S
2008. szept. 8. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mit értesz túl egészséges táplálkozás alatt? Az egészséges táplálkozástól nem marad ki a menszi, de a fogyókúrától igen, és elég súlyos következmény az hogy enm lehet gyereked. Szerintem menj el dokihoz, hogy kiderítse mi a hézag veled, ez nem játék.
2008. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy hangzik, mintha anorexiás lennél.

A sportban a kokszolástól lehet ilyen.

2008. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem normális állapot! Régóta jött meg először? Mert ugye ha már évek óta mensizel, akkor elvileg beállt, és azért nem késhet már! Az egészségtelen táplálkozástól, ill a koplalástól viszont igen! Ez pedig valóban meddőséget okozhat, ahogy azt előttem is írták! Jah és még egy: nem leszel nőies attól, ha nem eszel, és csontsovány leszel! legfeljebb az XS-es ruha lesz jó rád, de az alakod inkább pasis lesz, mivel a mensid hiánya miatt a szervezetedben nem termelődik a női hormon, és megnőhet viszont a férfihormon, így ugye elvesznek a nőies vonások, behorpadnak a mellek! És azt meg ki szeretné?! Nekem is összementek a melleim, amikor lefogytam, pedig csak pár kilóról volt szó... Bocs hogy kissé elkalandoztam!

Szerintem ami fontos: menj el mihamarabb egy orvoshoz, és őszintén mondj el neki mindent, hogy mikor volt meg utoljára. Aztán majd megbeszélitek mi lesz. Tényleg mihamarabb menj el, nincs mire várnod, ha magától nem jön meg!!! és egyél rendesen!!!

2008. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!