Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs folyasom, semmi nem fáj...

Nincs folyasom, semmi nem fáj szex közben, nem viszketek. Mégis ha bekenem canesten krémmel magam, pár másodpercig csíp. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy: ha nincs semmi bajod, miért is kenegeted magad gombaölő krémmel? Szeretnél kitenyészteni egy rezisztens gombát, ami, ha megfertőz, ne hasson rá?

Kettő: apróbb sebek , hámsérülések előfordulhatnak, ezen bejutva szinte minden csíphet. Mennyire vad az a szex, ami nem fáj?

Három: ha sikerült megborotválkozni, és úgy bekenni, akkor azért is csíphet, a borotva már csak ilyen. A férfiak azért kenik a pofájukat after shave-el.

2015. szept. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg vagyok, ez hajlamosít a gombára, ezért szoktam néha megelőző jelleggel használni
2015. szept. 1. 07:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs fertőzés ne kenegesd!
2015. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs fertőzésed, ne kenegesd, akkor sem, ha cukros vagy. A csípés a bőr természetes reakciója, nem azt jelenti, hogy bármi bajod lenne.
2015. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is cukorbeteg vagyok, eszembe nem jutna kenegetni magamat tünet nélkül, ne csináld!
2015. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!