Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruációm amiatt...

Késhet a menstruációm amiatt hogy fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés

Már 3 napja késik és eléggé aggódom... A párommal rendszeresen védekezünk ezért nem tartom valószínűnek a terhességet...és arra utaló jelek sincsenek..Nem vagyok rosszul, nincs bekeményedve a hasam stb. Viszont eléggé fel vagyok fázva. Fáj picit amikor pisilek és nehezen is jön...viszont elég gyakran. A torkom is fáj..valamint az alhasam is fáj. Időnként szúrkál.

Mit kellene most tennem?

18/L



2015. aug. 31. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2015. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál?

Nem ártana, ugyanis van egy fertőzésed-gyulladásod, amit meg kezelni kéne.

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, bizonyos gyulladásos betegségek lehetnek hatással a ciklusra, de mivel száz százalékos fog. gátlási módszer nincs, így ha késik, csinálj tesztet!

2015. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmenni orvoshoz antibiotikumért a felfázásra, mert magától nem jön rendbe, és ha közben megjön, kifejezetten veszélyes (hüvelyen át felszálló fertőzést okozhat). Egyébként késhet attól.
2015. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kris86 válasza:
Én évekig szenvedtem ezzel a betegséggel, mire egy ismerősőm ajánlott egy olyan gyógynővény keveréket amitől teljesen megszüntek ezek a panaszaim, azóta sem tért vissza ez a betegség. Én is végig jártam a dokikat de nem tudtak kigyógyítani. A gyógynővény keverék: nyírfalevél, csipkebogyó, tarackbúza gyökértörzs, kukoricabajusz, medveszőlő levél, körömvirág. Bármelyik gyógynővény boltban beszerezheő, és nem nagy összeg, nagyon sokáig elég. Én egy duncos üvegben szoktam arányosan össze keverni. Egy evőkanálnyit kell leforrázni egy bögrében, és 15 percet állni hagyni, majd leszürni, és meginni. Nem kellemes az íze de annál hatásoabb! Egy nap 2 fél litert is lehet inni. Az elején én is úgy csináltam majd fokozatosan hagytam el és a betegség megszünt. Remélem segítek ezzel.
2015. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kris86: milyen betegségről beszélsz? A felfázásról?

A felfázás húgyúti fertőzés, abból kigyógyulni ezzel a teakeverékkel kötve hiszem, hogy lehet, mivel lassabban hat, mint ahogy a fertőzés terjed. A felfázásra (azaz húgyúti fertőzésre) való hajlamon segíthet a tea maximum.


Húgyúti fertőzésen a D-mannóz segíthet, ami nem antibiotikum, de csak akkor, ha az E.coli baktérium okozza. De akkor úgy segít, hogy 1-2 nap alatt lényegesen javulsz, pont mint amikor antibiotikumot szedsz, annak is max 3 napon belül kell javulást elérnie, ha ennyi időn belül nem hat, vissza kell menni az orvoshoz.

2015. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kris86 válasza:
Igen a felfázásról. Saját tapasztalat, és nem egy ismerősőmön segített már.
2015. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!