Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet ezek miatt a menstruációm?

Késhet ezek miatt a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már egy hete meg kellett volna jönni-e, de még mindig késik! Az elmúlt egy hónap elég stresszes volt, sokat vita volt itthon! Az előző mensi óta nem voltam senkivel szóval a terhesség ki van zárva, (vagyis a ciklusom 30. napján együtt voltam a párommal, de az nem hiszem hogy számít).

késhet esetleg ettől a nagyon nagy melegtől, vagy az azt követő hirtelen lehűléstől?

A görög nyaralás miatt esetleg?

A sok stressztől (vizsgaidőszak)?

Ezekre gondoltam ami miatt késhet...:/

20L



2015. júl. 18. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az előző mensi óta nem voltam senkivel szóval a terhesség ki van zárva, (vagyis a ciklusom 30. napján együtt voltam a párommal, de az nem hiszem hogy számít)"


Neked sürgősen vissza kell ülnöd az iskolapadba, kedves.

De igen, számít, és igen, lehetsz terhes. Főleg ha nem védekeztetek.

Meg persze lehetnek azok is az okai, amiket felsoroltál, a hőségben nekem is késett 3 napot.


A helyedben tesztelnék, sürgősen.

2015. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy már tegnap is olyan érzésem volt mintha mindjárt megjönne, ma pedig már elég erősen görcsöltem, de mégsem jött meg!
2015. júl. 18. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a hétvégén sem jön meg akkor gondolkodhatsz egy teszt vásárlásán akár.
2015. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!