Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tompa alhasi fájdalom?

Tompa alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

még nem jött meg 12 éves vagyok és ma tompán fáj a hasam.

semmi vészes de ugy rázott a hideg de olyan nagyon nem fájt. ma a folyásom is inkább hófrhér volt nem átlátszó halvány fehér és kevésbé vilt híg is. én menstruációs fájdalomnak tudnám be de mindig görcsös hasfájásról írnak ezért gondoltam megkérdezem a nagy közönséget ők mit gondolnak mitől lehet ez?



2015. aug. 31. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az is..lehet barmi :) az is lehet hogy semmi elojele nincs... Ilyen korban (mikor varjak az elso menzeszt) kb mindenre ra lehet fogni, hogy ez mensi elojel. En is ilyen voltam, tok normalis :D
2015. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aranyanya, soha nem mensturáltál még, honann tudnád mégis, milyen az a fájás? Majd pár év múlva már felismered, addig meg ne találgass. Lehet elcsapad a hasad vagy bántanak a szelek.
2015. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!