Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ilyen hamar...

Normális, hogy ilyen hamar érzékenyek a melleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 napra szokott megjönni a mensim, és még van 11 napom míg megjön, de már ma érzékenyek a melleim, főleg a mellbimbóim... Szeretnénk kisbabát a párommal, kicsit meg vagyok ijedve hogy ez esetleg rendellenes most és betegséget jelezhet amiért nem jön a kisbaba (2éve semmi...). Tehát ez utalhat emlő betegségre? Szokott fájni de a mensi elött 1-2 nappal csak. Most ebbe a hónapban menstruációm 2. napján (ritka de van, hogy úgy jön össze) utána a 9. és a 14. nap elötti éjjel ..majdnem hajnalban próbálkoztunk...gondolom nagyon korai lenne tünetnek a mell érzékenység...Orvossal beszéljek vagy várjam meg a mensim hátha csak elöbb jön meg? :)
2015. aug. 30. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem előtte 1 héttel már úgy fáj, hogy a ruhát is alig viselem.
2015. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egész hónapban is fájhat, vannak ilyen hónapok.
2015. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam akkor! :) Fuha, egész hónapban nem tudnám elviselni ..:)
2015. aug. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!