Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyajegyre aole vera jo?...

Anyajegyre aole vera jo? Ketsegbe esett 15/L

Figyelt kérdés
Szoval van par anyajegyem amik esztetikai szempontbol elegge zavarnak :/ itthon nevelgettunk aole vera novenyt nagyon szep es egeszseges szeret az ablakban elni. Es annak letorom a végét éd a benne léviő nedves zselés hús része ha anyajegyre pakoln estenkent es napközben segitene? Errol valaki tud valamit? Konyorgom segitsetek. (Muteti es barmilyen orvosi beavatkozas ki van love) :(
2015. aug. 22. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Aloe vera nem fogja eltüntetni az anyajegyeidet. Fontold meg az orvosi beavatkozást.
2015. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem hinném,hogy segítene szerintem elkell fogadnod hogy van. Mindenkin van rajtam is elég sok kettőt le is kellett szedni mert gyanus volt az orvosnak(hála negatív lett). Rendszeresen járok a melanomamobilhoz évente egyszer,ott mindet megnézik. Nekem beváltak. Ha nincs baja akkor ugysem nyulnak hozzá nem szedik le,és véleményem szerint nem is szabad mert lehet nagyobb gond lenne belőle. Más is együtt tud velük élni. :)
2015. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem fog vele csinálni, hidratáltak lesznek és kész.


Ha annyira zavaróan csúnyák akkor érdemes lenne megmutatni orvosnak.

2015. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyajegyre nem szabad semmit rákenni. Mindenkinek vannak anyajegyei, ettől nem kell kétségbe esni, ha nagyon zavaró, akkor marad a bőrgyógyászat.
2015. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!