Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni, hogy egy...

Mit lehet tenni, hogy egy héttel előbb jöjjön meg?

Figyelt kérdés
Ma múlt el a mensim. 28án megyünk nyaralni tengerpartra. értelemszerűen fürdeni is szeretnék. mit tegyek, h előbb jöjjön meg, mert ha jól számolom, akkor pont szívás helyzete áll fenn... plíííz help me!
2008. szept. 7. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok róla, hogy lenne erre módszer házilag. Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor eltolhatod az időpontot, úgy, hogy vagy kevesebbet szedsz be, vagy többet, felhasználva a kövi levelet, de ez sem tanácsos, csak nagyon kivételes alkalomkor, mert felboríthatja a rendszert.
2008. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem javasolták a forró fürdőt, a vörös bort, és a borsmenta teát, de nekem nem jött meg tőlük. Lehet, hogy neked segít. Nálam nem váltak be.
2008. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba a fogamzásgátló szedését az aktuális levél végén, hanem folytasd a köv levéllel, így nem fog megjönni. Ezt tényleg csak kivételesen, azt hiszem rajta is van a használati utasításon! Vagy menj el a dokidhoz, és beszéljétek meg! Házi trükköt ne csinálj, veszélyes!!!
2008. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nagy tragédia, ha pont a nyaralás alatt van meg...Én is mindig ettől rettegtem,aztán egyszer pont így jött ki és nem haltam bele, sőt még fürödni is tudtam.

Használj tampont,azzal nyugodtan mehetsz vízbe.1-2 alkalomtól még nem lesz semmi bajod! És ha már nem olyan erős,azt is csinálhatod, hogy betét/tampon nélkül mész vízbe, aztán mikor kijöttél,gyorsan elmész mosdóba és beraksz egyet. Kicsit macerás,de működik,tesóm is így csinálta nyáron.Ja,ha betétet használsz, a fürőbugyid alé vegyél egy kisebb bugyit,ami nem látszik ki,abba ragszd a betétet,lehetőleg ne szárnyasat...Ez napozáshoz tökéletes.

Bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de szerintem nem tanácsos a fogamzásgátlóval machinálni.Nagyon egészségtelen, ha össze vissza szeded.

2008. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem szedek fogamzásgátlót. amúgy ez miért olyan evidens egyeseknek, hogy mindenki tömi magát szar hormonnal???

tudom, h létezik tampon is, csak nekem nagyon görcsöl a hasam, és olyankor nem is nagyon van kedvem semmit sem csinálni. tehát nemcsak testi okok miatt. tavaly is úgy nyaraltam, h megvolt, és kurvára idegesített...

2008. szept. 7. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a tonikról a hallottam a benne lévő kinin miatt.

+ hallottam, hogy a lelki megtisztulás maga után vonja a testi megtisztulást is (menstruáció), tehát a meditációt javasolnám, mondjuk napi 1 óra elcsendesülést, egyenesen ülve, gonolatokat kikapcsolva-már amennyire lehetséges:)! Ez tényleg nem hülyeség!!!

2008. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért evidens mindenkinek, hogy valaki szed fogi gátlót.

De menj el az orvoshoz és ő tud adni neked olyan gyógyszert, amivel el lehet tolni. Beszélj vele, mert a házi módszerek nem működnek.

Ha nem akarsz elmenni dokihoz, akkor valóban marad a tampon. De ilyenkor én vizbe menés előtt is és után is cserélni szoktam.

2008. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kössz a tippeket!

tudok még egy olyat is, ami a köv: rumba élesztő. borzalmas íze van, de egyszer már használt....

kipróbálok amit csak lehet, nem hiszem, h az orvos csak úgy jófejségből felír vmit, lefizetni meg nem nagyon van pénzem....

na, majd próbálkozok mindenfélével.

2008. szept. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!