Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám a menstruációmat...

Mivel tudnám a menstruációmat előrébb hozni?

Figyelt kérdés
Mához egy hét elutazom, és pont elõtte kéne megjöjjön. Kellemetlen lenne, mert fürödni is fogunk. Tudom, használhatnék tampont, de nincs egy olyan praktika, ami nektek bevált és hamarabb túlestetek a menstruáción?

2015. aug. 17. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a szervezetednek kell hozzád igazodnia hanem neked kell a szervezetedhez igazodni. Vagyis nincs semmi olyan praktika ami előrébb hozná vagy későbbre halasztaná. Írhatnak itt citromról, vajról vagy imádságról, egyik sem fog segíteni. Ha eljön az ideje akkor megfog jönni.
2015. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2015. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én eltolni szoktam bár néha véletlen, naponta megiszok egy pohár frissen facsart citrommal vizet, egy egészet, nem tudtam h ez eltolja meg is ijedtem h miért késik már 5 napja.. kiderült amiatt :D

torna, forró vizes fürdő, vörösbor meg beinditja (állítólag) bár nem mindenkinek.

2015. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. aug. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!