Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma próbáltam először a tampont...

Ma próbáltam először a tampont. Jól csináltam?

Figyelt kérdés

Nem érzem, hogy bennem van, ha ülök akkor se, egész ujjam hosszával feltoltam, szóval elvileg jó helyen kell lennie. Tiszta vér volt utána az ujjam, ez így szokott lenni mindig, ugye? Most elég erős a vérzésem, de minit raktam be, mert hogy ugye most először, elég ha 2 óra múlva kiveszem?

Köszi a válaszokat előre is.



2015. aug. 13. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem fáj, nem érzed, jól csináltad. :) Akkor vedd ki, ha érzed, hogy megtelt. Pl. pisilésnél picikét meghúzod a zsinórt. Ha teli van, szinte magától ki fog csúszni. Ha még maradhat, nehézkes, kellemetlen érzés. Lehet azt érezni, ne az órát nézd.
2015. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég akkor cserélned, amikor már megtelt, akkor a legkönnyebb eltávolítani is. Szerintem érzed, hogy mikor van megtelve, meg akkor már kezd véres lenni a kilógó madzag is.
2015. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor felteszem, nekem is véres lesz az ujjam, de ez nem gond.

Cserélni csak akkor cseréld, amikor az alatta levő tisztasági betét is olyan, mert akkor már biztosan megtelt, és nem fáj majd, ha kihúzod. Persze legkésőbb 6-8 óra elteltével kell cserélned. Ha 2 óra múlva még nem vagy átázva, felesleges cserélni. 18L

Arra figyelj, hogy egy betét mindig legyen alatta, mert ha esetleg hamarabb ázik át, és csak pl fél óra múlva van lehetőséged cserélni, az gázos. Én mindig teszek alá egy tisztaságit, és akkor teljes a biztonság. :)

2015. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!